Заглибний насос Pedrollo BCm 10/50-N
Pedrollo BCm 10/50-N продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач 36 м³/год 12 м кабель 5 м45 м³/год 15 м кабель 10 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo BCm 10/50-N
Pedrollo BCm 10/50 -N, кабель 5м | 13 483 грн. |
Насос фекальний Pedrollo BCm 10/50-N 3100098 | 18 546 грн. |
Насос для канализационных вод Pedrollo BCm 10/50-N | 13 178 грн. |
Каналізаційний фекальний насос Pedrollo BCm 10/50-N для вигрібних ям 0.75 | 21 476 грн. |
Насос фекальний Pedrollo BCm 10/50-N | 22 441 грн. |
Модификації Pedrollo BCm 10/50-N
Ціни на Pedrollo BCm 10/50-N |
---|---|---|---|---|
Pedrollo BCm 10/50-N | від 13 178 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo BCm 15/50-N | від 15 300 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →