Заглибний насос Pedrollo RXm 3
![]() |
Pedrollo RXm 3 поплавковий вимикач |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo RXm 3
Дренажний насос Pedrollo RXm 3 однофазний (48TXP13A1U) 48TXP13A1U | 12 916 грн. | ![]() |
Насос дренажний Pedrollo RXm 3 кабель 10 м 48TXP13A1U | 12 353 грн. |
| 10 707 грн. |
| 12 272 грн. |
Модификації Pedrollo RXm 3
| Ціни на Pedrollo RXm 3 |
|---|---|---|---|---|
| Pedrollo RXm 1 | від 9 254 грн. | 3 пропозиції | ||
| Pedrollo RXm 2/20 | від 10 095 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pedrollo RXm 3/20 | від 11 395 грн. | 2 пропозиції | ||
| Pedrollo RXm 2 | від 9 636 грн. | 4 пропозиції | ||
| Pedrollo RXm 3 | від 10 707 грн. | 4 пропозиції | ||
| Pedrollo RXm 5/40 | від 27 264 грн. | 2 пропозиції | ||
Додаткові функції і можливості заглибного насоса Pedrollo RXm 3:
- Доступний варіант з трифазним двигуном.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →