Заглибний насос Pedrollo Top 4
Відео 10Фото 2 |
Pedrollo Top 4 продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач |
|
Модель з маркуванням GM оснащена жорстким поплавковим вимикачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo Top 4
Усі ціни 7 →Дренажний насос Pedrollo TOP 4 48TOP142A1U | 11 842 грн. |
Pedrollo TOP-4 10m | 10 328 грн. |
Насос дренажний Pedrollo Top 4 3100090 | 14 298 грн. |
Pedrollo TOP 4 Дренажний Насос (19.2 м, 13 м, 0.75 кВт) | 11 610 грн. |
Дренажний насос Pedrollo TOP 4 - GM 48TOP142A1USJR | 13 274 грн. |
Дренажний насос Pedrollo Top 4 | 16 872 грн. |
Заглибний дренажний насос Pedrollo TOP-4 | 11 860 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pedrollo Top 4
Ціни на Pedrollo Top 4 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo Top 1 | від 4 576 грн. | 17 пропозицій | ||
Pedrollo Top 2 Floor | від 5 419 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo Top 2 | від 4 813 грн. | 11 пропозицій | ||
Pedrollo Top 3 | від 5 065 грн. | 15 пропозицій | ||
Pedrollo Top 4 | від 10 328 грн. | 7 пропозицій | ||
Pedrollo Top 5 | від 10 774 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →