Заглибний насос Pedrollo BCm 15/50-N
Pedrollo BCm 15/50-N продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач 36 м³/год 12 м кабель 5 м45 м³/год 15 м кабель 10 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo BCm 15/50-N
Pedrollo BCm 15/50-N, кабель 10м | 15 300 грн. |
Насос фекальний Pedrollo BCm 15/50-N 3100107 | 20 913 грн. |
Занурювальний фекальний насос Pedrollo BCm 15/50-N (48SGM82A0A1U) | 16 500 грн. |
Каналізаційний фекальний насос Pedrollo BCm 15/50-N для вигрібних ям 1.1 к | 24 245 грн. |
Насос фекальний Pedrollo BCm 15/50-N | 25 305 грн. |
Модификації Pedrollo BCm 15/50-N
Ціни на Pedrollo BCm 15/50-N |
---|---|---|---|---|
Pedrollo BCm 10/50-N | від 13 178 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo BCm 15/50-N | від 15 300 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →