Заглибний насос Pedrollo MC 15/50
Pedrollo MC 15/50 продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo MC 15/50
Pedrollo MC 15/50 10m (3x400) | 32 513 грн. |
Погружной фекальний насос Pedrollo MC 15/50 (48SGM93C0A) | 36 360 грн. |
Pedrollo MCm 15/50 10m | 33 214 грн. |
Додаткові функції і можливості заглибного насоса Pedrollo MC 15/50:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- В моделі з маркуванням I корпус виготовлений з нержавіючої сталі
Модификації Pedrollo MC 15/50
Ціни на Pedrollo MC 15/50 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo MC 15/50 | від 32 513 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo MC 20/50 | від 31 939 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo MC 30/50 | від 33 915 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo MC 40/50 | від 39 525 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo MC 30/70 | від 35 700 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo MC 40/70 | від 41 119 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →