Сковорідка Pepper Blue Flower PR-2104-26 26 см
Фото 8 |
Pepper Blue Flower PR-2104-26 26 см28 см |
|
У комплекті підставка у формі квітки.
Підходить тільки для газових і електричних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Blue Flower PR-2104-26 26 см
Сковорода Pepper Blue Flower 26 x 5,5 см (PR-2104-26) PR-2104-26 | 606 грн. |
Сковорода Pepper Blue Flower 26 x 5,5 cм (PR-2104-26) PR-2104-26 | 662 грн. |
Pepper Сковорода Pepper Blue Flower 26 x 5,5 cм (PR-2104-26) PR-2104-26 | 662 грн. |
Модификації Pepper Blue Flower PR-2104-26
Ціни на Pepper Blue Flower PR-2104-26 |
---|---|---|---|---|
Pepper Blue Flower PR-2104-26 26 см | від 606 грн. | 3 пропозиції | ||
Pepper Blue Flower PR-2104-28 28 см | від 728 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →