Каструля RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-18 (6703888)
Фото 5 |
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-18 |
|
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-18
Усі ціни 17 →RINGEL IQ BE TRENDY (IQ-2040-18) | 1 430 грн. |
Кастрюля Ringel Iq Be Trendy 18 см 2.2 л (IQ-2040-18) | 1 016 грн. |
Каструля Ringel Iq Be Trendy 18 см 2.2 л (IQ-2040-18) | 1 016 грн. |
RINGEL IQ BE TRENDY (IQ-2040-18) | 1 423 грн. |
Каструля RINGEL IQ Be Trendy Каструля 18 см нерж (2.2 л) з кришкою (IQ-204 | 922 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-18
Ціни на RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-18 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-18 | від 890 грн. | 19 пропозицій | ||
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-20 | від 1 269 грн. | 3 пропозиції | ||
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-22 | від 2 629 грн. | 2 пропозиції | ||
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-24 | від 1 489 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →