Сковорідка RiNGEL Zitrone RG-2108-24/OL 24 см оливковий (6885901)
Фото 7 |
RiNGEL Zitrone RG-2108-24/OL |
|
Система дозування олії на поверхні сковороди (найменше поділ відповідає 5 мл олії, а більше – 10 мл).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zitrone RG-2108-24/OL 24 см оливковий
Сковорода глибока Ringel Zitrone Olive 24см з кришкою (RG-2108-24/OL) | 1 199 грн. |
Сковорода RIingel Zitrone Olive 24 см із кришкою (RG-2108-24/OL) Ringel | 1 649 грн. |
Сковорода глибока Ringel Zitrone Olive 24см з кришкою (RG-2108-24/OL) | 1 429 грн. |
Сковорода RINGEL ZITRONE OLIVE 24см з кришкою (RG-2108-24/OL) | 1 250 грн. |
Сковорода ringel Zitrone Olive 24см (rg-2108-24/ol) | 1 659 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →