Варильна поверхня Perfelli HGG 31424 IV бежевий
Фото 7 |
Perfelli HGG 31424 IV бежевий 2021 рікчавунні решітки |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli HGG 31424 IV бежевий
Усі ціни 16 →Perfelli Perfelli Domino HGG 31424 IV | 4 859 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli HGG 31424 IV | 4 859 грн. |
Perfelli HGG 31424 IV | 5 399 грн. |
Варильна поверхня Perfelli Hgg 31424 Iv | 4 859 грн. |
Варочная поверхность Perfelli HGG 31424 IV | 4 859 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Perfelli HGG 31424 IV
Ціни на Perfelli HGG 31424 IV |
---|---|---|---|---|
Perfelli HGG 31424 IV бежевий | від 4 543 грн. | 16 пропозицій | ||
Perfelli HGG 31424 WH білий | від 4 459 грн. | 26 пропозицій | ||
Perfelli HGG 31424 BL чорний | від 4 038 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →