Варильна поверхня Perfelli HGG 31424 WH білий
Фото 10 |
Perfelli HGG 31424 WH білий 2021 рікчавунні решітки |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli HGG 31424 WH білий
Усі ціни 26 →Perfelli Perfelli Domino HGG 31424 WH | 4 769 грн. |
PERFELLI HGG 31424 WH | 4 740 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli HGG 31424 WH | 4 769 грн. |
Perfelli HGG 31424 WH | 5 299 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli Hgg 31424 Wh | 4 769 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Perfelli HGG 31424 WH
Ціни на Perfelli HGG 31424 WH |
---|---|---|---|---|
Perfelli HGG 31424 IV бежевий | від 4 543 грн. | 16 пропозицій | ||
Perfelli HGG 31424 WH білий | від 4 459 грн. | 26 пропозицій | ||
Perfelli HGG 31424 BL чорний | від 4 038 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →