Варильна поверхня Perfelli HGM 61614 WH білий
Фото 7 |
Perfelli HGM 61614 WH білий 2020 рік |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli HGM 61614 WH білий
Усі ціни 20 →Perfelli Perfelli HGM 61614 WH 5902767156929 | 4 499 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli HGM 61614 WH | 4 499 грн. |
Perfelli HGM 61614 WH | 4 499 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli Hgm 61614 Wh | 4 205 грн. |
Варочная поверхность Perfelli HGM 61614 WH | 4 499 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Perfelli HGM 61614 WH
Ціни на Perfelli HGM 61614 WH |
---|---|---|---|---|
Perfelli HGM 61614 WH білий | від 4 205 грн. | 20 пропозицій | ||
Perfelli HGM 61614 I нержавіюча сталь | від 4 829 грн. | 1 пропозиція | ||
Perfelli HGM 61614 BL чорний | від 4 829 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →