Варильна поверхня Perfelli HGG 31424 BL чорний
Фото 9 |
Perfelli HGG 31424 BL чорний 2021 рікчавунні решітки |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli HGG 31424 BL чорний
Усі ціни 18 →Perfelli Perfelli Domino HGG 31424 BL | 4 319 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli HGG 31424 BL | 4 319 грн. |
Perfelli HGG 31424 BL | 4 799 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli Hgg 31424 Bl | 4 320 грн. |
Варочная поверхность газовая Perfelli Hgg 31424 Bl | 4 320 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Perfelli HGG 31424 BL
Ціни на Perfelli HGG 31424 BL |
---|---|---|---|---|
Perfelli HGG 31424 IV бежевий | від 4 859 грн. | 15 пропозицій | ||
Perfelli HGG 31424 WH білий | від 4 693 грн. | 25 пропозицій | ||
Perfelli HGG 31424 BL чорний | від 4 315 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →