Монітор Lenovo S24e-20 24 " чорний
Lenovo S24e-20 24 " чорний
2021 ріктонка рамка
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 6 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo S24e-20 24 " чорний
Усі ціни 40 →Lenovo 23.8" S24E-20 (62AEKAT2UA) Black 62AEKAT2UA | 4 280 грн. |
Монітор Lenovo 23.8" ThinkVision S24e-20 (62AEKAT2UA) | 4 424 грн. |
Монітор 24" LENOVO S24E-20 (62AEKAT2UA) 62AEKAT2UA | 4 424 грн. |
Монитор Lenovo ThinkVision S24e-20 (62AEKAT2UA) | 4 627 грн. |
Монітор Lenovo ThinkVision S24E-20 (62AEKAT2UA) | 4 627 грн. |
ще 20 пропозицій