Лампочка Philips CorePro LED PLC 2P 8.5W 4000K G24d-3 (929001201302)
Philips CorePro LED PLC 2P 8.5W 4000K G24d-3 6.5 Вт, 4000 К8.5 Вт, 4000 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips CorePro LED PLC 2P 8.5W 4000K G24d-3
Лампочка Philips CorePro LED PLC 8.5W 840 2P G24d-3 (929001201302) 9290012 | 468 грн. |
Лампочка Philips CorePro LED PLC 8.5W 840 2P G24d-3 (929001201302) 9290012 | 455 грн. |
Philips Лампочка Philips CorePro LED PLC 8.5W 840 2P G24d-3 (929001201302) | 455 грн. |
Модификації Philips CorePro LED PLC 2P 8.5W 4000K G24d-3
Ціни на Philips CorePro LED PLC 2P 8.5W 4000K G24d-3 |
---|---|---|---|---|
Philips CorePro LED PLC 2P 6.5W 4000K G24d-2 | від 397 грн. | 3 пропозиції | ||
Philips CorePro LED PLC 2P 8.5W 4000K G24d-3 | від 455 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →