Спальний мішок Pinguin Trekking 190
Фото 6 |
Pinguin Trekking 190 205x85 см, t 2 °C205x85 см зріст до 195 см, t 1 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Trekking 190
Усі ціни 10 →Спальний мішок Pinguin Trekking 190 2020 (Khaki, Right Zip) PNG 238440 | 3 939 грн. |
Спальник Pinguin Trekking 190 2020 (Khaki, Right Zip) (PNG 238440) | 4 141 грн. |
Спальний мішок Pinguin Trekking 190 2020 Khaki Right Zip (PNG 238440) PNG | 4 141 грн. |
Pinguin Trekking 190 2022 Khaki Right Zip (PNG 238440) Trekking1902022Khak | 3 629 грн. |
Спальник Pinguin Trekking / 190cm left, petrol | 3 476 грн. |
ще 5 пропозицій
Купували цей спальник для піших походів весна-осінь. Зроблено якісно, всі шви добре прошиті, фурнітура теж на рівні, зашкодити важко. Тканина щільна, причому як зовнішня так і внутрішня. Компресійний чохол міцний, із досить товстої тканини. Блискавка не зажовує краю такні, але теж потрібно мати деяку вправність. Мінімальна температура при якій спав, десь близько +4, в термобілизні комфортно, без нарікань. , Та й у рюкзаку займає чимало місця, громіздкий, але й треба розуміти, що ціна невелика. Якість виконання тажелий, громіздкий Валерій O.: користуюся Pinguin Trekking 195 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Pinguin Trekking 190
Ціни на Pinguin Trekking 190 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Trekking 205 | від 3 083 грн. | 26 пропозицій | ||
Pinguin Trekking 190 | від 3 476 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →