Літня шина Pirelli PZero 285/30 R20 99Y
Відео 36Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero 285/30 R20 99Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero 285/30 R20 99Y
Pirelli PZero 285/30 ZR20 99Y | 13 433 грн. |
Шини Pirelli PZero 285/30 ZR20 99Y XL | 13 332 грн. |
PIRELLI PZERO 99Y FP 285/30 ZR20 ELT XL | 11 469 грн. |
Літні шини Pirelli PZero 285/30 ZR20 99Y XL | 12 865 грн. |
Pirelli PZero 285/30 R20 99Y XL | 12 293 грн. |
7 5 4 18 |
Гума відмінна, на сухому покритті передбачувана, малий гальмівний шлях, малошумна, м'яка. У дощ їхав 200, немає нарікань. Рекомендую. За такі гроші конкурентів гадаю немає Немає користуюся Pirelli PZero 235/45 R17 97Y менше місяця |
Захист диска, міцність, говорять довго стирається, боковини без тисячі написів. Галасливість, плаває по дорозі. Егор Александрович: користуюся Pirelli PZero 245/40 R18 93Y кілька місяців |
Відмінна гума, чіпка, міцна, тиха. По консистенції схожа суміш каучуку із середньої щільності гумою. Звідси, мені здається, і звички. Зважаючи на цей факт, для помірного клімату на літо ця гума підходить відмінно. Хороше зчеплення, мінімум пробуксувань, тихе. Недолік, можливо, трохи збільшена витрата палива (на користь безпеки та її корисних якостей) але це вказано виробником на лейбі, так що, так би мовити, вас попереджали користуюся Pirelli PZero 245/45 R18 100Y кілька місяців |
Показано 3 з 42 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero 285/30 R20 99Y
Ціни на Pirelli PZero 285/30 R20 99Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 285/30 R20 99Y | від 11 469 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli PZero 285/30 R20 99Y BMW/Mini | від 12 936 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero 285/30 R20 99Y Jaguar | від 11 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero 285/30 R20 99Y Run Flat | від 13 362 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Пишу відгук суто за своїм розміром (245/40/18)
1. Шумна, машина дісталася з китайським Triangle, по шумності взагалі різниці не помітив, напевно навіть Китай був тихіше, на Triangle до речі малюнок копія pilot sport 3.
2. Зараз +30 на вулиці вона в принципі м'яка, за відчуттями в +10 буде тверда.
3. Дивно, але на швидкості 140+ кермо починає грати на рівній дорозі, на коліях ще більше. Розмір звичайно має значення але на Бриджі такого не пам'ятаю що було.
4. У плані міцності, їжджу всіма вулицями Києва, поки без гриж, буває влітаю в гострі ями.
5. Вона РЕАЛЬНО шумна, особливо на великому асфальті, у мене зимова Toyo Garid g4 на такому ж розмірі і чутно свист на швидкості, але ніяк не гул і вібрації по машині.