Сковорідка Berlinger Haus Crystal BH-6759 24 см
Berlinger Haus Crystal BH-6759 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Crystal BH-6759 24 см
Сковорода Berlinger Haus 24*4.8см з покриттям титановим (BH-6759) | 925 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Crystal Collection 24 см BH6759 | 863 грн. |
Сковорода 24 см Berlinger Haus Crystal Collection (6759BH) | 910 грн. |
Сковорода Berlinger Haus BH-6759 | 817 грн. |
Модификації Berlinger Haus Crystal BH-6759
Ціни на Berlinger Haus Crystal BH-6759 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Crystal BH-6758 20 см | від 701 грн. | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Crystal BH-6759 24 см | від 817 грн. | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Crystal BH-6760 28 см | від 933 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →