Змішувач PLAMIX Omega 140 PM0558
PLAMIX Omega 140 PM0558 Omegaбез ручного душу |
|
Змішувач з термопластика.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PLAMIX Omega 140 PM0558
Усі ціни 10 →Кран для ванної двозахватний із поворотним виливом PLAMIX Omega білий плас | 731 грн. |
Змішувач для ванни Plamix пластиковий без шланга і лійки Omega 140 White з | 731 грн. |
Змішувач для ванни PLAMIX Omega-140 White (без шланга і лійки) (PM0558) | 731 грн. |
Змішувач для ванни Plamix Omega-140 Euro White (без шланга та лійки) (PM06 | 731 грн. |
Змішувач для ванни PLAMIX Omega-140 White (без шланга та лійки) (PM0558) | 731 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →