Змішувач PLAMIX Leo 009 PM0555
PLAMIX Leo 009 PM0555 Leoбез ручного душу |
|
Змішувач з термопластика.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PLAMIX Leo 009 PM0555
Усі ціни 10 →Кран для ванної одновентильний литий PLAMIX білий пластик PM0555 | 798 грн. |
Пластиковий змішувач для ванни PLAMIX Leo-009 White (без шланга та лійки) | 798 грн. |
Змішувач для ванни PLAMIX Leo-009 White (без шланга і лійки) (PM0555) | 798 грн. |
Змішувач для ванни PLAMIX Leo-009 EURO White (без шланга та лійки) (PM0555 | 815 грн. |
Змішувач для ванни PLAMIX Leo-009 White (без шлангу та лійки) (PM0555) | 798 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →