Змішувач PLAMIX Vega 001 PM0572
Фото 3 |
PLAMIX Vega 001 PM0572 |
|
Змішувач з термопластика. Без підводки в комплекті (купується окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PLAMIX Vega 001 PM0572
Усі ціни 19 →Змішувач для раковини однозахватний PLAMIX Vega білий пластик PM0570 | 462 грн. |
Пластиковий змішувач для умивальника PLAMIX VEGA-001 Білий (без підведення | 462 грн. |
Змішувач для умивальника одновентильний PLAMIX Vega чорний пластик PM0571 | 462 грн. |
Пластиковий змішувач для умивальника PLAMIX VEGA-001 Чорний (без підведенн | 462 грн. |
Змішувач Для Умивальника Plamix Vega-001 Білий (Без Підводки) (Pm0570) | 462 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →