Змішувач PLAMIX Mario 001 PM0556
PLAMIX Mario 001 PM0556 |
|
Змішувач з термопластика. Без підводки в комплекті (купується окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PLAMIX Mario 001 PM0556
Усі ціни 11 →Змішувач для кухні однозахватний PLAMIX Mario білий пластик PM0556 | 530 грн. |
Змішувач для умивальника PLAMIX Mario-001 White (PM0556) PM0556 | 530 грн. |
Пластиковий змішувач для умивальника PLAMIX Mario-001 White (без підведенн | 530 грн. |
Змішувач Для Кухні Plamix Mario-001 White (Без Підводки) (Pm0556) | 530 грн. |
Змішувач для кухні PLAMIX Mario-001 White (без підводки) (PM0556) | 530 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →