Змішувач PLAMIX Vega 003 PM0577
Фото 3 |
PLAMIX Vega 003 PM0577 |
|
Змішувач з термопластика.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PLAMIX Vega 003 PM0577
Усі ціни 28 →Змішувач для душу одноважільний PLAMIX Vega хром пластик без душового набо | 630 грн. |
Пластиковий змішувач для душу PLAMIX VEGA-003 (без шланга та лійки) (PM057 | 630 грн. |
Змішувач для душу одноважільний PLAMIX Vega чорний пластик без душового на | 605 грн. |
Змішувач для душу одноважільний PLAMIX Vega білий пластик без душового наб | 605 грн. |
Пластиковий змішувач для душу PLAMIX VEGA-003 Білий (без шланга та лійки) | 605 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →