Змішувач PLAMIX Afina 003 PM0569
Фото 3 |
PLAMIX Afina 003 PM0569 |
|
Змішувач з термопластика.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PLAMIX Afina 003 PM0569
Усі ціни 26 →Змішувач для душу одноважільний PLAMIX Afina-003 чорний пластик з душовим | 689 грн. |
Пластиковий змішувач для душу PLAMIX AFINA-003 Чорний (без шланга та лійки | 584 грн. |
Змішувач для душу одноважільний PLAMIX Afina чорний пластик без душового н | 584 грн. |
Змішувач для душу одноважільний PLAMIX Afina хром пластик без душового наб | 597 грн. |
Змішувач для душу одноважільний PLAMIX Afina білий пластик без душового на | 584 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →