Змішувач PLAMIX Afina 009 PM0565
PLAMIX Afina 009 PM0565 Afinaбез ручного душу |
|
Змішувач з термопластика.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PLAMIX Afina 009 PM0565
Усі ціни 17 →Змішувач у ванну одновентильний із коротким носиком PLAMIX AFINA білий пла | 689 грн. |
Пластиковий змішувач для ванни PLAMIX AFINA-009 Білий (без шланга та лійки | 689 грн. |
Змішувач для ванної одновентильний із коротким зливом PLAMIX AFINA чорний | 689 грн. |
Пластиковий змішувач для ванни PLAMIX AFINA-009 Чорний (без шланга та лійк | 689 грн. |
Змішувач Для Ванни Plamix Afina-009 Білий (Без Шланга І Лійки) (Pm0565) | 689 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →