Кухонна мийка Platinum Handmade HSB 700x500 700x500
Фото 6 |
Platinum Handmade HSB 700x500 |
|
Глибина чаші: 230 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Handmade HSB 700x500 700x500
Усі ціни 7 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна PLATINUM Handmade HSB 700x | 3 899 грн. |
Кухонная мойка Platinum Handmade HSB 700x500 | 3 523 грн. |
Кухонна мийка Platinum Handmade HSB 70*50 SP000037022 | 3 899 грн. |
Кухонна мийка з отвором під дозатор Platinum Handmade HSB 700х500х230 нерж | 3 899 грн. |
Кухонна мийка Platinum Handmade HSB 700x500 | 3 888 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна PLATINUM Handmade HSB 700x | 3 899 грн. |
Кухонна мийка Platinum Handmade HSB 70*50 | 3 899 грн. |
Модификації Platinum Handmade HSB 700x500
Ціни на Platinum Handmade HSB 700x500 |
---|---|---|---|---|
Platinum Handmade HSB 400x500 400x500 | від 2 227 грн. | 10 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 450x450 450x450 | від 1 936 грн. | 9 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 580x430 580x430 | від 2 308 грн. | 12 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 600x500 600x500 | від 2 870 грн. | 8 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 650x450 650x450 | від 2 606 грн. | 19 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 700x500 700x500 | від 3 523 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →