Кухонна мийка Platinum Handmade HSB 450x450 450x450
Фото 6 |
Platinum Handmade HSB 450x450 |
|
Глибина чаші 230 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Handmade HSB 450x450 450x450
Усі ціни 7 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі квадратна PLATINUM Handmade НSB 450x4 | 2 229 грн. |
Кухонная мойка Platinum Handmade HSB 450x450x220 | 2 349 грн. |
Мийка Platinum Handmade НSB 450x450x220 нержавійка (квадратний сифон.3,0/1 | 2 599 грн. |
Мийка Platinum Handmade НSB 450x450x220 нержавійка (квадратний сифон.3,0/1 | 2 229 грн. |
Кухонна мийка Platinum Handmade HSB 450x450x220 | 2 592 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі квадратна PLATINUM Handmade НSB 450x4 | 2 229 грн. |
Мийка Platinum Handmade НSB 450x450x220 нержавійка (квадратний сифон.3,0/1 | 2 339 грн. |
Модификації Platinum Handmade HSB 450x450
Ціни на Platinum Handmade HSB 450x450 |
---|---|---|---|---|
Platinum Handmade HSB 400x500 400x500 | від 2 673 грн. | 9 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 450x450 450x450 | від 2 229 грн. | 8 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 580x430 580x430 | від 2 639 грн. | 11 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 600x500 600x500 | від 2 870 грн. | 8 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 650x450 650x450 | від 3 149 грн. | 17 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 700x500 700x500 | від 3 523 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →