Кухонна мийка Platinum Handmade HSB 600x500 600x500 (PLS-A37018)
Фото 5 |
Platinum Handmade HSB 600x500 |
|
Глибина чаші: 230 мм
Дозатор миючого засобу може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Handmade HSB 600x500 600x500
Усі ціни 8 →Кухонна мийка Platinum Handmade HSB 000037018 | 2 870 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна PLATINUM Handmade HSB 600x | 3 399 грн. |
Кухонная мойка Platinum Handmade HSB 600x500 PVD black | 3 766 грн. |
Кухонна мийка PLATINUM HANDMADE HSB 60х50х23 (SP000037018) | 3 399 грн. |
Кухонна мийка Platinum Handmade HSB 60х50 (000037018) | 3 399 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Platinum Handmade HSB 600x500
Ціни на Platinum Handmade HSB 600x500 |
---|---|---|---|---|
Platinum Handmade HSB 400x500 400x500 | від 2 227 грн. | 10 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 450x450 450x450 | від 1 936 грн. | 9 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 580x430 580x430 | від 2 308 грн. | 12 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 600x500 600x500 | від 2 870 грн. | 8 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 650x450 650x450 | від 2 606 грн. | 19 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 700x500 700x500 | від 3 523 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →