Навушники
Poly Voyager Focus 2 MS USB-C + Stand (77Y90AA)
Відео 21Фото 7 |
Poly Voyager Focus 2 MS USB-C + Stand |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Voyager Focus 2 MS USB-C + Stand
Усі ціни 17 →Гарнітура Poly Focus 2 - M USB-C HS з підставкою для зарядки | 14 599 грн. |
Наушники Poly Focus 2-M USB-C Hs with Charge Stand Stereo (77Y90AA) | 12 876 грн. |
Гарнитура Poly Focus 2 - M USB-C HS with Charge Stand Stereo 77Y90AA | 12 327 грн. |
Навушники Poly Focus 2 - M USB-C HS with Charge Stand Stereo (77Y90AA) 77Y | 14 599 грн. |
Poly Focus 2 - M USB-C HS (77Y90AA) 77y90aa | 14 599 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →