Навушники
Poly Voyager Focus 2 UC USB-A + Stand
Відео 8Фото 6 |
Poly Voyager Focus 2 UC USB-A + Stand |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Voyager Focus 2 UC USB-A + Stand
Усі ціни 9 →Гарнітура Plantronics Voyager Focus 2 UC (213727-02) | 13 799 грн. |
Безпровідні навушники Plantronics Voyager Focus 2 UC, Vfocus-M C USB-A, Ch | 13 804 грн. |
Специализированная гарнитура Poly Voyager Focus 2 (213727-01) | 10 549 грн. |
Навушники з мікрофоном Plantronics Poly Voyager Focus 2 UC (213727-02) | 13 114 грн. |
Poly Voyager Focus 2 (77Y86AA) | 10 400 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →