Навушники
Poly Voyager Focus UC
Відео 23Фото 5 |
Poly Voyager Focus UC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Voyager Focus UC
Усі ціни 25 →Гарнітура Plantronics Voyager Focus UC B825-M WW (202652-102) | 12 179 грн. |
Безпровідні навушники Plantronics Voyager Focus UC Headset B825-M WW (2026 | 12 180 грн. |
Plantronics Voyager Focus UC B825-M (202652-104) 202652-104 | 8 571 грн. |
Навушники з мікрофоном Plantronics Voyager B825 (202652-01) 202652-01 | 7 198 грн. |
Навушники Plantronics Voyager FOCUS UC з базою USB-A (202652) | 8 400 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості навушників Poly Voyager Focus UC:
- Адаптер для ПК в комплекті — Plantronics BT600
РекомендуємоПорівняти в таблиці →