ДБЖ Powercom BNT-600AP 600 ВА (00210085)
Відео 2Фото 7 |
Powercom BNT-600AP 600 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom BNT-600AP 600 ВА
Усі ціни 27 →ИБП Powercom BNT-600AP USB | 4 212 грн. |
Powercom Powercom BNT-600 AP USB | 3 897 грн. |
ДБЖ UPS Powercom Black Knight (PRO) BNT-600AP USB (BNT-600AP USB) | 3 565 грн. |
ДБЖ Powercom BNT-600AP 600VA/360W line-interactive USB 2 IEC | 3 897 грн. |
Powercom BNT-600 Ap Usb | 3 897 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Powercom BNT-600AP
Ціни на Powercom BNT-600AP |
---|---|---|---|---|
Powercom BNT-600AP 600 ВА | від 3 517 грн. | 27 пропозицій | ||
Powercom BNT-800AP 800 ВА | від 3 599 грн. | 28 пропозицій |