ДБЖ Powercom DRU-850 850 ВА
Powercom DRU-850 850 ВА 500 ВА850 ВА |
|
Компактний пристрій, який можна встановити на DIN-рейку.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom DRU-850 850 ВА
Усі ціни 17 →Powercom Powercom DRU-850, 510 Вт | 10 767 грн. |
Powercom DRU-850. 510 Вт | 10 768 грн. |
Устройство бесперебойного питания Powercom DRU850DIN, 510W (DRU850DIN) | 10 767 грн. |
ИБП Powercom DRU-850 DRU850DIN | 10 767 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Powercom DRU-850
Ціни на Powercom DRU-850 |
---|---|---|---|---|
Powercom DRU-500 500 ВА | від 9 579 грн. | 17 пропозицій | ||
Powercom DRU-850 850 ВА | від 10 032 грн. | 17 пропозицій |