ДБЖ PowerWalker VI 1500 LCD FR 1500 ВА (10120046)
Фото 3 |
PowerWalker VI 1500 LCD FR 1500 ВА 1500 ВА2000 ВА |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VI 1500 LCD FR 1500 ВА
Powerwalker Ups Line-Interactive 1500VA (VI1500LCDFR) | 15 785 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ PowerWalker VI 1500 LCD FR | 16 169 грн. |
Powerwalker Ups Line-Interactive 1500VA (VI1500LCDFR) | 15 040 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ PowerWalker VI 1500 LCD FR 10120046 | 16 179 грн. |
Модификації PowerWalker VI 1500 LCD FR
Ціни на PowerWalker VI 1500 LCD FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1500 LCD FR 1500 ВА | від 15 040 грн. | 4 пропозиції | ||
PowerWalker VI 2000 LCD FR 2000 ВА | від 16 359 грн. | 3 пропозиції |