Вудилище Shimano Tribal TX-4 Intensity 12-350 (TX412INT)
Shimano Tribal TX-4 Intensity 12-350 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tribal TX-4 Intensity 12-350
Усі ціни 8 →Удилище карповое Shimano Tribal TX-4 Intensity 12’/3.66m 3.50lb+ - 2sec (T | 8 790 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-4 Intensity 12'/3.66m 3.50lb+ - 2sec (TX41 | 8 790 грн. |
Удилище Shimano Tribal Carp TX-4 Intensity 12'/3.66m 3.50lb+ - 2sec (TX412 | 8 790 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-4 Intensity 12'/3.66m 3.50lb+ - 2sec (TX41 | 8 790 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Tribal Carp TX-4 Intensity 12'/3.66m 3.50lb+ - 2s | 8 790 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →