Вудилище Prologic Quasar 360-3.25
Prologic Quasar 360-3.25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prologic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prologic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic Quasar 360-3.25
Усі ціни 12 →Карповое удилище Prologic Quasar 12' 360cm 3.25lbs - 2sec | 8 520 грн. |
Удилище карповое Prologic Quasar 12’/3.60m 3.25lbs - 2sec (48341) | 8 520 грн. |
Вудилище Prologic Quasar 12' 360cm 3.25lbs - 2sec (1846.04.17) | 8 520 грн. |
Удилище Prologic Quasar 12' 360cm 3.25lbs - 2sec (1846.04.17) 1846.04.17 | 8 520 грн. |
Карповое удилище Prologic Quasar 12'/3.60m 3.25lbs - 2sec 1846.04.17 | 8 520 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →