Електричний котел Protherm Skat 9K 9 кВт 230 В
Відео 7Фото 2 |
Цей компактний котел може послужити хорошим рішенням для квартир або дач площею до 68 м2. Насамперед звернемо увагу на те, що в якості джерела енергії пристрій використовує електрику — установка призначена для підключення до побутової мережі електроживлення 220В/50Гц. При цьому ККД на рівні 99.5%. Модель одноконтурна, тобто призначена виключно тільки для опалення, але при цьому передбачена можливість підключення бойлера для приготування гарячої води. Серед іншого відзначимо: панель управління обладнана дисплеєм; передбачений розширений перелік кодів налаштувань для адаптації котла під вимоги користувача; реалізовано дистанційне управління електропостачанням від тарифного лічильника; сучасний набір необхідних систем захисту.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Protherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Protherm.
Купити Protherm Skat 9K 9 кВт 230 В
Усі ціни 6 →Електрокотел Protherm Ray Скат 9 14 | 29 200 грн. |
Protherm Скат 9К | 26 940 грн. |
ЭЛЕКТРИЧЕСКИЙ КОТЕЛ PROTHERM СКАТ 9K | 29 700 грн. |
Protherm "Скат" 9K - (3 + 6 кВт) электрический кот 0010023671 | 29 699 грн. |
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 9K(3+6 кВт). АКЦІЯ: ЗНИЖКА -7. Skat | 26 940 грн. |
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 9КЕ | 29 700 грн. |
1 1 2 15 |
Після ввімкнення ще півтори хвилини працює на мінімальній потужності. Та й потім збільшення потужності відбувається плавно.
Усі дані про роботу котла відображаються на дисплеї. І я говорю не тільки про поточний режим роботи або температуру води, а й усілякі помилки. Це плюс, звичайно, тільки сам дисплей дуже маленький, а необхідні дані, крім температури, висвічуються у вигляді коду, розшифровувати який потрібно за допомогою інструкції або інтернету. Під час роботи не шумить, як це іноді буває з котлами. Якщо підключити датчик температури зовнішнього повітря, котел сам може регулювати потужність роботи залежно від температури повітря в квартирі. Трохи полегшує експлуатацію, тому що рідше підходиш його підкручувати. Коштує недешево, як за сучасними мірками. Я думаю, це через всю електроніку та автоматику.
Один контур. Розумію, що спеціально підбирав такий, щоб заощадити, але якби його можна було підключити до системи опалення та теплої підлоги, то взагалі ціни б йому не було. |
Котел 9К розрахований до 90 кв.м. Після фірми (РОСС), як на Волгу після Запарожця! В Україні не знайшов лічильника тритарифного для підключення! користуюся Protherm Skat 9K місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Купив у резерв до твердопаливного котла, бо з вугілля за розумною ціною іноді не вдається вчасно підвезти, а мерзнути якось неохота. Потужність вибрав мінімальну, тому що апарат такої потужності ще можна підключати до мережі 220В (потужніші підключаються тільки до мережі 380В, а у мене в будинку такої можливості немає). Та й ціни на електроенергію також кусаються. Дуже простий монтаж і немає метушні з димарем. Виглядає приємно, місця посідає мінімум. Встановив і підключив сам лише за чотири години. Зроблений котел толково. Вода гріється в циліндричному теплообміннику, виготовленому з якісної корозійностійкої сталі товщиною 4 мм. Мідні імпортні трубчасті електронагрівачі розподілені по теплообміннику рівномірно у верхній та нижній частині. Є система м'якого старту, сенс якої у затримці напруги на різні групи ТЕНів. Виходить, що повна потужність включається не відразу, але досягається плавним зростанням через півтори-дві хвилини. Таким чином, при старті мережеві "автомати" не вилітають від різкого стрибка струму. Взагалі, потужність котла можна регулювати ступенями 1, 2 і 2,7 кВт, що дозволяє економно витрачати електрику. Важлива відмінність цього електрокотла від багатьох інших у тому, що після зникнення електроенергії він повністю відновлює свою роботу та “згадує” всі налаштування. З урахуванням електроенергії, що постійно дорожчає, зараз електричний котел не дуже вигідний. Але ставити його резервом можна і потрібно, мене вже кілька разів міцно рятував. користуюся Protherm Skat 6K місяць і більше |
Насамперед електричний котел Protherm Skat 9K призначений для роботи в системах опалення. Але можливість підключення бойлера непрямого нагріву робить модель підходящою для організації в будинку гарячого водопостачання.
М'який старт
Котлом підтримується робота на потужностях від 3 до 9 кВт з кроком підвищення на рівні 1 кВт. Протягом перших 100 сек. після запуску пристрій працює з мінімальною потужністю, що дозволяє продовжити термін служби нагрівальних елементів. Навантаження розподіляється на ТЕНи котла рівномірно, в результаті чого забезпечується їх однаковий знос.
Управління
Ефективність котла за опалювальний сезон оцінюється високим ККД, значення якого сягає позначки 99.5 %. Управління роботою моделі реалізовано двома основними способами: на її борту присутня електронна панель з дисплеєм для відображення даних про температуру і коди помилок, а серед інтерфейсних роз'ємів присутній вихід для підключення кімнатного термостата. В додачу до нього можна встановити датчик зовнішньої температури, з допомогою якого інтенсивність опалення буде автоматично підлаштовуватися під зміну зовнішньої температури.
Лідерські позиції
Protherm Skat 9K заслужено займає лідерські позиції на ринку електричних котлів. У ньому поєднуються відмінні експлуатаційні показники роботи, висока надійність всіх елементів, гнучкість в управлінні та простота в обслуговуванні, а також привабливий зовнішній вигляд. І хоча відгуки про нього можуть здатися надто втішними, на практиці ці слова підтверджуються повною мірою, що дозволяє назвати модель одним з найкращих варіантів для використання в побуті.
Модификації Protherm Skat 9K
Ціни на Protherm Skat 9K |
---|---|---|---|---|
Protherm Skat 6K 6 кВт 230 В | від 26 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Protherm Skat 9K 9 кВт 230 В | від 26 940 грн. | 6 пропозицій | ||
Protherm Skat 12K 12 кВт 400 В | від 27 125 грн. | 6 пропозицій | ||
Protherm Skat 14K 14 кВт 400 В | від 29 350 грн. | 6 пропозицій | ||
Protherm Skat 18K 18 кВт 400 В | від 31 150 грн. | 6 пропозицій | ||
Protherm Skat 21K 21 кВт 400 В | від 31 500 грн. | 6 пропозицій | ||
Protherm Skat 24K 24 кВт 400 В | від 31 650 грн. | 6 пропозицій | ||
Protherm Skat 28K 28 кВт 400 В | від 31 900 грн. | 6 пропозицій |