Електричний котел Protherm Skat 12KE/14 12 кВт 400 В (0010023648)
Відео 17 |
Одноконтурний електричний опалювальний котел середньої потужності з цифровим керуванням і підтримкою прогресивної інтерфейсної шини eBUS. Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, розрахований на підключення до трифазної мережі з напругою 380В. Призначений для опалення окремостоячих будинків, комерційних, комунальних, побутових або невеликих виробничих приміщень загальною площею 96 м2.
Може використовуватися для обігріву міських квартир. Відрізняється поліпшеним дизайном і оновленою системою управління, яка дозволяє вбудовувати котел Protherm Skat 12KE/14 в складні багатоконтурні опалювальні системи. Придатний для використання в якості додаткового/резервного джерела тепла в системах з основними газовими/твердопаливними котлами. Для підвищення надійності експлуатації передбачена багаторівнева система безпеки, що запобігає перегрів, аварійне підвищення тиску теплоносія і порушення його циркуляції. Також передбачена автоматичний захист від замерзання контуру. У конструкції котла використані якісні матеріали і надійні комплектуючі від провідних виробників. На відміну від газових моделей він максимально простий в установці (не потребує системи припливу повітря і димаря), має значно кращий ККД (>90%) і не вимогливий до обслуговування.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Protherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Protherm.
Купити Protherm Skat 12KE/14 12 кВт 400 В
Усі ціни 26 →Електрокотел Protherm Ray (Скат) 12KE/14 (0010023672) | 29 800 грн. |
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 12KE/14 (0010023672) 0010023672 | 30 400 грн. |
Электрический котел Protherm Ray (Скат) 12KE/14 - (6 + 6 кВт) 0010023648 | 30 400 грн. |
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 12KE/14 (6 + 6 кВт) c шиною eBus (00 | 30 400 грн. |
Protherm Protherm Скат 12KE/14 (6+6 кВт) 10023648 | 30 400 грн. |
0 0 0 4 |
Користуюсь елктрокотлом Protherm Skat 14KE/14 два місяці і ним повністю задоволений. На будинок 150 кв.м його навіть багато, систему прогріває дуже швидко, у роботі дуже тихий майже не чути. Мій порад не обмежувати котел, тобто знижувати кіловати в налаштуваннях котла. Котел при максимальному навантаженні швидше прогріває систему і потім сам рятує кіловати. Простий в управлінні поки не знайшов Олександер Осядач: користуюся Protherm Skat 14KE/14 кілька місяців |
Модификації Protherm Skat 12KE/14
Ціни на Protherm Skat 12KE/14 |
---|---|---|---|---|
Protherm Skat 6KE/14 6 кВт 230 В / 400 В | від 26 400 грн. | 25 пропозицій | ||
Protherm Skat 9KE/14 9 кВт 230 В / 400 В | від 26 940 грн. | 26 пропозицій | ||
Protherm Skat 12KE/14 12 кВт 400 В | від 27 125 грн. | 26 пропозицій | ||
Protherm Skat 14KE/14 14 кВт 400 В | від 29 350 грн. | 25 пропозицій | ||
Protherm Skat 18KE/14 18 кВт 400 В | від 31 150 грн. | 27 пропозицій | ||
Protherm Skat 21KE/14 21 кВт 400 В | від 31 500 грн. | 27 пропозицій | ||
Protherm Skat 24KE/14 24 кВт 400 В | від 31 680 грн. | 27 пропозицій | ||
Protherm Skat 28KE/14 28 кВт 400 В | від 31 930 грн. | 27 пропозицій |