Електричний котел Protherm Skat 18K 18 кВт 400 В
Відео 7Фото 2 |
Одноконтурний електричний опалювальний котел середньої потужності з мікропроцесорною системою управління і підтримкою цифрової інтерфейсної шини eBUS. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, розрахований на підключення до трифазної мережі змінного струму з напругою 380В. Призначений для настінного монтажу, може встановлюватися в житлових зонах. Виготовлений у Словаччині, на підприємстві, що належить німецькій корпорації Vaillant Group.
Є середньою моделлю з сімейства Protherm Skat, що включає в себе апарати потужністю від 6 до 28 кВт. Призначений для опалення будинків/котеджів, квартир, офісних або невеликих виробничих приміщень загальною площею 135 м2. У конструкції котла Protherm Skat 18K використані тільки якісні комплектуючі та перевірені інженерні рішення. Він простий в установці і демонструє вражаюче високий ККД 99,5%.
Здатний виконувати роль резервного або додаткового джерела тепла в опалювальних системах, побудованих на основі газових або твердопаливних котлів. Обладнаний цифровою системою управління, що забезпечує плавну модуляцію потужності та її рівномірний розподіл через усі ТЕНи. Вбудований двоступінчастий насос циркуляційний здатний обслуговувати двоповерхові котеджі. Є багаторівнева система безпеки.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Protherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Protherm.
Купити Protherm Skat 18K 18 кВт 400 В
Усі ціни 6 →Електрокотел Protherm Ray Скат 18 14 | 33 400 грн. |
Protherm Скат 18К | 31 200 грн. |
ЭЛЕКТРИЧЕСКИЙ КОТЕЛ PROTHERM СКАТ 18K | 34 400 грн. |
Protherm "Скат" 18K - (6 + 6 + 6 кВт) электрически 0010023674 | 34 399 грн. |
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 18K (6+6+6 кВт). АКЦІЯ: ЗНИЖКА -7. S | 31 150 грн. |
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 18КЕ | 34 400 грн. |
1 1 2 15 |
якісні чеські мідні тени. додатково для продовження їхнього терміну служби є система м'якого старту – перші хвилини після включення котел працює на мінімальній. надійний теплообмінник із високоякісної нержавіючої сталі. плавне регулювання потужності. можлива багатоступінчаста зміна потужності за допомогою просунутої напівпровідникової системи керування. вона може відключати окремі ТЕНи або плавно регулювати їхню потужність. в побудований двошвидкісний потужний циркуляційний насос. максимальний робочий тиск насоса до 5-ти метрів і при цьому він настільки тихий, щоб почути потрібно прислухатися. причому при вимкненні ТЕНів насос зупиняється не відразу, а працює ще якийсь час у режимі вибігу, забезпечуючи охолодження нагрівачів. ще один плюс у тому, що в насос вбудований деаератор. є можливість ув'язати роботу казана з погодою. Виводиш датчик назовні і система управління працюватиме за зовнішньою температурою. вбудований 7-літровий розширювальний бачок. є захист від замерзання. дорогий. все-таки виробництво в Чехи та Словаччині це добре з погляду якості, але з погляду ціни варіант не найкращий. як і всім електрокотлам із програмним управлінням потрібен хороший стабілізатор напруги. інакше можна й гарантію втратити. користуюся Protherm Skat 18K місяць і більше |
Купив у резерв до твердопаливного котла, бо з вугілля за розумною ціною іноді не вдається вчасно підвезти, а мерзнути якось неохота. Потужність вибрав мінімальну, тому що апарат такої потужності ще можна підключати до мережі 220В (потужніші підключаються тільки до мережі 380В, а у мене в будинку такої можливості немає). Та й ціни на електроенергію також кусаються. Дуже простий монтаж і немає метушні з димарем. Виглядає приємно, місця посідає мінімум. Встановив і підключив сам лише за чотири години. Зроблений котел толково. Вода гріється в циліндричному теплообміннику, виготовленому з якісної корозійностійкої сталі товщиною 4 мм. Мідні імпортні трубчасті електронагрівачі розподілені по теплообміннику рівномірно у верхній та нижній частині. Є система м'якого старту, сенс якої у затримці напруги на різні групи ТЕНів. Виходить, що повна потужність включається не відразу, але досягається плавним зростанням через півтори-дві хвилини. Таким чином, при старті мережеві "автомати" не вилітають від різкого стрибка струму. Взагалі, потужність котла можна регулювати ступенями 1, 2 і 2,7 кВт, що дозволяє економно витрачати електрику. Важлива відмінність цього електрокотла від багатьох інших у тому, що після зникнення електроенергії він повністю відновлює свою роботу та “згадує” всі налаштування. З урахуванням електроенергії, що постійно дорожчає, зараз електричний котел не дуже вигідний. Але ставити його резервом можна і потрібно, мене вже кілька разів міцно рятував. користуюся Protherm Skat 6K місяць і більше |
Після ввімкнення ще півтори хвилини працює на мінімальній потужності. Та й потім збільшення потужності відбувається плавно.
Усі дані про роботу котла відображаються на дисплеї. І я говорю не тільки про поточний режим роботи або температуру води, а й усілякі помилки. Це плюс, звичайно, тільки сам дисплей дуже маленький, а необхідні дані, крім температури, висвічуються у вигляді коду, розшифровувати який потрібно за допомогою інструкції або інтернету. Під час роботи не шумить, як це іноді буває з котлами. Якщо підключити датчик температури зовнішнього повітря, котел сам може регулювати потужність роботи залежно від температури повітря в квартирі. Трохи полегшує експлуатацію, тому що рідше підходиш його підкручувати. Коштує недешево, як за сучасними мірками. Я думаю, це через всю електроніку та автоматику.
Один контур. Розумію, що спеціально підбирав такий, щоб заощадити, але якби його можна було підключити до системи опалення та теплої підлоги, то взагалі ціни б йому не було. |
Модификації Protherm Skat 18K
Ціни на Protherm Skat 18K |
---|---|---|---|---|
Protherm Skat 6K 6 кВт 230 В | від 26 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Protherm Skat 9K 9 кВт 230 В | від 26 940 грн. | 6 пропозицій | ||
Protherm Skat 12K 12 кВт 400 В | від 27 125 грн. | 6 пропозицій | ||
Protherm Skat 14K 14 кВт 400 В | від 29 350 грн. | 6 пропозицій | ||
Protherm Skat 18K 18 кВт 400 В | від 31 150 грн. | 6 пропозицій | ||
Protherm Skat 21K 21 кВт 400 В | від 31 500 грн. | 6 пропозицій | ||
Protherm Skat 24K 24 кВт 400 В | від 31 650 грн. | 6 пропозицій | ||
Protherm Skat 28K 28 кВт 400 В | від 31 900 грн. | 6 пропозицій |