Витяжка Pyramida ASH 60 PB 800 GIV слонова кістка
Фото 15 |
Pyramida ASH 60 PB 800 GIV слонова кістка 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida ASH 60 PB 800 GIV слонова кістка
Усі ціни 18 →Кухонна витяжка Pyramida ASH 60 PB (800) GIV | 7 559 грн. |
PYRAMIDA ASH 60 PB (800) GIV | 6 762 грн. |
PYRAMIDA ASH 60 PB (800) GIV | 6 728 грн. |
Вытяжка pyramida ash 60 pb (800) giv | 7 556 грн. |
Витяжка Pyramida ASH 60 PB (800) GIV | 7 235 грн. |
ще 13 пропозицій
Колір витяжки це щось, саме такий як шукала. Витяжка ніби доповнила мою композицію і тепер на кухні гарно, затишно та свіжо. Тяга насправді потужна, а ще легка у догляді. Колір, працює добре Чи не знайшла. Наташа Симакова: користуюся Pyramida ASH 60 PB 800 GIV кілька місяців |
Ставили витяжку для того, щоб не так заповнювали запахи кухню під час приготування, бо у нас погана вентиляція і потім два дні потрібно провітрювати. Модель чудова, тягне вона чудово, як тільки вмикаєш (навіть на мінімалку), то вже за пару хвилин запаху немає. Головне включати відразу, поки пара не встигла поширитися по кухні. Виглядає симпатично, біла, не здається громіздкою. Із завданням добре справляється. Все добре, без розчарувань. Оксана Васильченко: користуюся Pyramida ASH 60 PB 800 GWH менше місяця |
Додати відгук
Модификації Pyramida ASH 60 PB 800 GIV
Ціни на Pyramida ASH 60 PB 800 GIV |
---|---|---|---|---|
Pyramida ASH 60 PB 800 GWH білий | від 6 694 грн. | 27 пропозицій | ||
Pyramida ASH 60 PB 800 GIV слонова кістка | від 6 694 грн. | 18 пропозицій | ||
Pyramida ASH 60 PB 800 GBL чорний | від 6 249 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →