Витяжка Best CHEF CascadeTouch 1000 WH 60
Best CHEF CascadeTouch 1000 WH 60 2020 рікпотужна - чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best CHEF CascadeTouch 1000 WH 60
Усі ціни 24 →Кухонна витяжка Best Chef Cascade touch 1000 white 60 | 7 499 грн. |
Витяжка Best Chef Cascade Touch 1000 White 60 (OLITL60JEJW.S3.BI.KSWBST) | 5 853 грн. |
Best Chef Cascade touch 1000 white 60 | 7 499 грн. |
Best Chef Cascade touch 1000 white 60 (OLITL60JEJW.S3.BI.KSWBST) | 5 722 грн. |
Вытяжка Best Chef Cascade Touch 1000 White 60 (OLITL60JEJW.S3.BI.KSWBST) | 6 707 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Best CHEF CascadeTouch 1000 WH 60
Ціни на Best CHEF CascadeTouch 1000 WH 60 |
---|---|---|---|---|
Best CHEF CascadeTouch 1000 WH 60 | від 5 693 грн. | 26 пропозицій | ||
Best CHEF CascadeTouch 1000 BL 60 чорний | від 6 426 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →