Витяжка Pyramida ASH 60 PB 800 GWH білий
Фото 15 |
Pyramida ASH 60 PB 800 GWH білий 2022 рікпотужна |
|
Пристінна кухонна витяжка торгової марки Pyramida дебютувала у продажу у 2022 році та представляє рішення просунутого рівня. Модель при стандартній ширині 60 см характеризується стильним оформленням, оскільки має похилу конструкцію і передбачає щілинне всмоктування. Остання система позитивно впливає і на ефективність видалення забруднень, і на зовнішній вигляд, тому що фільтруючі елементи приховані від погляду і не псують естетику інтер'єру (а роль фільтрів тут за замовчуванням виконують алюмінієві жировловлювачі, але також додатково можуть бути придбані активні елементи для очищення повітря) .
Кухонна витяжка Pyramida ASH 60 PB 800 GWH отримала 143-ватний двигун з продуктивністю до 800 м³/год (без урахування неминучого зниження продуктивності при підключенні повітроводу діаметром 150 мм). Тому оптимальним рішенням вона має стати для невеликих та середніх за розміром кухонь. Рівень шуму на максимальній (третій) швидкості не перевищить 66 дБ. Органи управління представлені традиційними кнопковими перемикачами, які дають можливість включити допоміжне світлодіодне освітлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Купити Pyramida ASH 60 PB 800 GWH білий
Усі ціни 25 →Кухонна витяжка Pyramida ASH 60 PB (800) GWH | 7 559 грн. |
PYRAMIDA ASH 60 PB (800) GWH | 6 762 грн. |
PYRAMIDA ASH 60 PB (800) GWH | 6 728 грн. |
Вытяжка Pyramida ash 60 pb (800) gwh | 7 556 грн. |
Витяжка Pyramida ASH 60 PB (800) GWH | 7 235 грн. |
Ставили витяжку для того, щоб не так заповнювали запахи кухню під час приготування, бо у нас погана вентиляція і потім два дні потрібно провітрювати. Модель чудова, тягне вона чудово, як тільки вмикаєш (навіть на мінімалку), то вже за пару хвилин запаху немає. Головне включати відразу, поки пара не встигла поширитися по кухні. Виглядає симпатично, біла, не здається громіздкою. Із завданням добре справляється. Все добре, без розчарувань. Оксана Васильченко: користуюся Pyramida ASH 60 PB 800 GWH менше місяця |
Колір витяжки це щось, саме такий як шукала. Витяжка ніби доповнила мою композицію і тепер на кухні гарно, затишно та свіжо. Тяга насправді потужна, а ще легка у догляді. Колір, працює добре Чи не знайшла. Наташа Симакова: користуюся Pyramida ASH 60 PB 800 GIV кілька місяців |
Модификації Pyramida ASH 60 PB 800 GWH
Ціни на Pyramida ASH 60 PB 800 GWH |
---|---|---|---|---|
Pyramida ASH 60 PB 800 GWH білий | від 6 694 грн. | 26 пропозицій | ||
Pyramida ASH 60 PB 800 GIV слонова кістка | від 6 694 грн. | 17 пропозицій | ||
Pyramida ASH 60 PB 800 GBL чорний | від 6 249 грн. | 38 пропозицій |