Витяжка ELEYUS Spectra 1000 LED 60 WH білий
ELEYUS Spectra 1000 LED 60 WH білий 2023 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Spectra 1000 LED 60 WH білий
Усі ціни 29 →Кухонна витяжка Eleyus SPECTRA 1000 LED 60 WH | 5 969 грн. |
ELEYUS SPECTRA 1000 LED 60 WH | 5 658 грн. |
Витяжка похила Eleyus Spectra 1000 Led 60 WH | 5 180 грн. |
Вытяжка Eleyus Spectra 1000 Led 60 Wh | 5 894 грн. |
ELEYUS SPECTRA 1000 LED 60 WH | 5 630 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Spectra 1000 LED 60 WH
Ціни на ELEYUS Spectra 1000 LED 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Spectra 1000 LED 60 WH білий | від 4 961 грн. | 29 пропозицій | ||
ELEYUS Spectra 1000 LED 60 BL чорний | від 4 730 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →