Витяжка Best CHEF Gamma 950 BL 60 чорний (1F440B2L8A)
Фото 6 |
Best CHEF Gamma 950 BL 60 чорний 2020 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best CHEF Gamma 950 BL 60 чорний
Усі ціни 23 →Кухонна витяжка Best Chef Gamma 950 black 60 (1F440B2L8A) | 8 999 грн. |
Best Chef Gamma 1000 black 60 (1F440B2L8A) | 7 256 грн. |
Витяжка похила Best Chef Gamma 1000 black 60 (1F440B2L8A) | 7 525 грн. |
Best Chef Gamma 1000 black 60 (1F440B2L8A) | 7 220 грн. |
Вытяжка Best Chef Gamma 1000 Black 60 (1F440B2L8A) | 8 012 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Best CHEF Gamma 950 BL 60
Ціни на Best CHEF Gamma 950 BL 60 |
---|---|---|---|---|
Best CHEF Gamma 950 WH 60 білий | від 6 704 грн. | 28 пропозицій | ||
Best CHEF Gamma 950 BL 60 чорний | від 7 220 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →