Витяжка Interline Deli WH A/60/2/T білий
Interline Deli WH A/60/2/T білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Deli WH A/60/2/T білий
Усі ціни 32 →Interline Interline DELI WH A/60/2/T | 2 589 грн. |
Кухонна витяжка Interline DELI WH A/60/2/T | 2 589 грн. |
Кухонні витяжки Interline DELI WH A/60/2/T (12044) | 2 589 грн. |
INTERLINE DELI WH A/60/2/T | 2 849 грн. |
INTERLINE DELI WH A/60/2/T | 2 533 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Interline Deli WH A/60/2/T
Ціни на Interline Deli WH A/60/2/T |
---|---|---|---|---|
Interline Deli WH A/60/2/T білий | від 2 497 грн. | 34 пропозиції | ||
Interline Deli X/S A/60/2/T нержавіюча сталь | від 2 409 грн. | 33 пропозиції | ||
Interline Deli BL A/60/2/T чорний | від 2 497 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →