Витяжка VENTOLUX Garda 60 WH 500 LED білий
VENTOLUX Garda 60 WH 500 LED білий |
|
Практична телескопічна кухонна витяжка з висувною секцією і світлодіодним підсвічуванням. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для обслуговування кухонь невеликої або середньої площі (до 12 м2) або кухонних зон квартир-студій. Має традиційну для побутової техніки ширину, рівну 60 см. Корпус та нижня частина пристрою виготовлені з практичної та довговічної емальованої сталі.
Як і більшість моделей аналогічної конструкції, витяжка VENTOLUX Garda 60 WH 500 LED обладнана простим електромеханічним керуванням, а доступ до перемикача швидкості та підсвічування відкривається після висування передньої секції. Передбачено три швидкості обертання відцентрового вентилятора. Перша швидкість підійде для видалення випарів від однієї працюючої конфорки, більш продуктивна друга допоможе впоратися з кипінням пари каструль, а найпотужніша третя здатна забезпечує швидке провітрювання кухні за рахунок повної заміни повітря. Також варто відзначити помірний заявлений рівень шуму, тому витяжка, що працює на першій швидкості, не буде перешкодою для розмови або перегляду телевізора. Окрім викиду повітря за межі приміщення, здатна працювати в режимі рециркуляції, пропускаючи повітря через активний вугільний фільтр, який вбирає запахи (активний фільтр у комплект не входить).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Garda 60 WH 500 LED білий
Усі ціни 19 →VENTOLUX GARDA 60 WH (500) LED | 2 599 грн. |
VENTOLUX GARDA 60 WH (500) LED | 2 599 грн. |
VENTOLUX GARDA 60 WH (500) LED | 2 555 грн. |
VENTOLUX GARDA 60 WH (500) LED | 2 599 грн. |
Витяжка вбудована VENTOLUX GARDA 60 WH (500) LED | 2 786 грн. |
Модификації VENTOLUX Garda 60 WH 500 LED
Ціни на VENTOLUX Garda 60 WH 500 LED |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Garda 60 WH 500 LED білий | від 2 499 грн. | 20 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 IX 500 LED нержавіюча сталь | від 2 595 грн. | 3 пропозиції | ||
VENTOLUX Garda 60 BK 500 LED чорний | від 2 595 грн. | 7 пропозицій |