Витяжка Pyramida ATH 60 700 WH білий
Фото 8 |
Pyramida ATH 60 700 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida ATH 60 700 WH білий
Усі ціни 39 →Pyramida Pyramida ATH 60 (700) WH | 4 499 грн. |
Кухонна витяжка Pyramida ATH 60 (700) WH | 4 499 грн. |
PYRAMIDA ATH 60 (700) WH | 4 139 грн. |
Витяжка телескопічна Pyramida Ath 60 (700) WH | 4 449 грн. |
Вытяжка Pyramida Ath 60 (700) Wh | 4 489 грн. |
ще 20 пропозицій
Брали у чорну п'ятницю. Такий ажіотаж, що реально купили, що було в наявності. Несподівано приємна покупка. Сама собою конструкція без надмірностей, але виконана по совісті. Воно навіть по стиках видно. Рівні без задирки. Тяга нормальна в принципі за свої параметри і тягне. Рівень шуму терпимий. Вища першої швидкості включає рідко, так що навіть під час тривалого готування звук не викликає дискомфорту Зібрана якісно, підійшла за розмірами. Поки не бачу, працює добре Ліда: користуюся Pyramida ATH 60 700 BL кілька місяців |
Раніше витяжки ніколи не мала, та й коли потім сама жила, особливо не потребувала, але зараз сім'я вже немаленька, тому готову багато, відповідно пара, диму та іншого стало набагато більше. Купувала витяжку із чоловіком у собі в місті. Вибрали PYRAMIDA. Подружка порадила. Витяжка та освітлення гарне дає, і за потужністю негана. З роботою справляється на відмінно. Добре витягує пару та запахи. Все добре, все працює. Ульяна Кулик: користуюся Pyramida ATH 60 700 IX кілька місяців |
Витяжка телескопічна. Вбудована, її не видно, дуже акурантно та круто виглядає на кухні. Керування перемикачем, а не кнопка яка не заїдає, як на моїй старій витяжці. Витягує дим досить не погано, На свої кошти витяжка працює без недоліків. із запахами справляється Все добре Аня Кравченко: користуюся Pyramida ATH 60 700 BL кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Pyramida ATH 60 700 WH
Ціни на Pyramida ATH 60 700 WH |
---|---|---|---|---|
Pyramida ATH 60 700 WH білий | від 4 098 грн. | 40 пропозицій | ||
Pyramida ATH 60 700 IX нержавіюча сталь | від 4 188 грн. | 43 пропозиції | ||
Pyramida ATH 60 700 BL чорний | від 4 098 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →