Витяжка Perfelli DN 6422 D 850 IV LED слонова кістка
Фото 6 |
Perfelli DN 6422 D 850 IV LED слонова кістка 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DN 6422 D 850 IV LED слонова кістка
Усі ціни 25 →Perfelli Perfelli DN 6422 D 850 IV LED | 4 319 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli DN 6422 D 850 IV LED | 4 319 грн. |
Perfelli DN 6422 D 850 IV LED | 4 320 грн. |
Вытяжка Perfelli Dn 6422 D 850 Iv Led | 4 320 грн. |
PERFELLI DN 6422 D 850 IV LED | 4 289 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Perfelli DN 6422 D 850 IV LED
Ціни на Perfelli DN 6422 D 850 IV LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli DN 6422 D 850 WH LED білий | від 3 859 грн. | 31 пропозиція | ||
Perfelli DN 6422 D 850 IV LED слонова кістка | від 4 038 грн. | 25 пропозицій | ||
Perfelli DN 6422 D 850 GR LED сірий | від 4 038 грн. | 23 пропозиції | ||
Perfelli DN 6422 D 850 BL LED чорний | від 3 869 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →