Витяжка Pyramida TLX1 50 SL сріблястий
Фото 9 |
Pyramida TLX1 50 SL сріблястий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida TLX1 50 SL сріблястий
Усі ціни 40 →Pyramida Pyramida TLX1-50 SL | 2 999 грн. |
Кухонна витяжка Pyramida TLX1-50 SL | 2 999 грн. |
Витяжка Pyramida TLX1-50 SL | 2 700 грн. |
PYRAMIDA TLX1-50 SL | 2 838 грн. |
Pyramida TLX1 50 SL | 3 191 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Pyramida TLX1 50 SL
Ціни на Pyramida TLX1 50 SL |
---|---|---|---|---|
Pyramida TLX1 50 WH білий | від 2 685 грн. | 42 пропозиції | ||
Pyramida TLX1 50 BR коричневий | від 2 810 грн. | 32 пропозиції | ||
Pyramida TLX1 50 SL сріблястий | від 2 685 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →