Витяжка ELEYUS Lotus 470 50 BR коричневий
Фото 8 |
ELEYUS Lotus 470 50 BR коричневий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Lotus 470 50 BR коричневий
Усі ціни 32 →Кухонна витяжка Eleyus LOTUS 470 50 BR | 2 899 грн. |
Витяжка Eleyus Lotus 470 50 BR | 2 985 грн. |
ELEYUS LOTUS 470 50 BR | 2 798 грн. |
ELEYUS LOTUS 470 50 BR | 2 784 грн. |
Вытяжка Eleyus Lotus 470 50 Br | 3 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Lotus 470 50 BR
Ціни на ELEYUS Lotus 470 50 BR |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Lotus 470 50 BG бежевий | від 2 752 грн. | 35 пропозицій | ||
ELEYUS Lotus 470 50 WH білий | від 2 754 грн. | 23 пропозиції | ||
ELEYUS Lotus 470 50 BR коричневий | від 2 640 грн. | 33 пропозиції | ||
ELEYUS Lotus 470 50 X нержавіюча сталь | від 2 855 грн. | 16 пропозицій | ||
ELEYUS Lotus 470 50 BL чорний | від 2 599 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →