Змішувач Ravak Puri PU 032.00/150
Фото 4 |
Ravak Puri PU 032.00/150 |
|
CoolFeel: регулятор температури знижує перегрів поверхні змішувача.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Puri PU 032.00/150
Усі ціни 9 →Ravak Ravak Puri PU 032.00/150 (X070145) X070145 | 6 751 грн. |
Змішувач для душу Ravak Puri PU 032.00 (X070145) X070145 | 4 485 грн. |
Смеситель для душа Ravak Puri PU 032.00 (X070145) X070145 | 6 407 грн. |
Настенный смеситель для душа Ravak Puri PU 032.00/150 X070145 | 6 407 грн. |
Змішувач для душу одноважільний RAVAK Puri хром латунь без душового набору | 6 407 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →